Projekt Ty i Twoje ciało

Zawsze marzyłam o tym, aby zostać dziennikarką, 
ale kiedy wybierałam kierunek studiów, nie był to jeszcze czas kiedy robiłam to co podpowiada mi serce. Dzisiaj tworzę swoje wywiady na blogu i zapraszam inspirujących gości, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat miłości do siebie, swojego ciała, samorozwoju, relacji z jedzeniem, kobiecości i nie tylko… 🙂

Wywiady, które przeprowadziłam ze swoimi Gośćmi

Wywiad z Eweliną Stępnicką

Kiedy poznałam Ewelinę i dowiedziałam się o jej podobnym postrzeganiu kobiecości, wieloletnim zmaganiu się z objadaniem oraz hejtowaniem siebie postanowiłam zaprosić ją na rozmowę. Wyszło bardzo merytorycznie pomimo problemów technicznych. Obejrzyj TUTAJ.

Wywiad z Beatą Kiewisz

Temat miłości do siebie i swojego ciała to jeden z moich ulubionych, dlatego zaprosiłam na swój kanał Beatę, która również przeszła trudności w akceptacji siebie i swojego wyglądu. W rozmowie poruszamy także aspekt relacji z jedzeniem. Zapraszam do obejrzenia TUTAJ.

Wywiad z Rainer Körner

Rainer Körner jest autorem książki “Uzdrawianie BioLogią”, Przez wiele lat współpracował z Dr. Hamerem. To niesamowity człowiek z ogromną wiedzą, którą dzieli się podczas naszej rozmowy na temat gromadzenia się wody w organiźmie oraz przybierania na wadzę. Obejrzyj TUTAJ 

Wywiad z Jennie Winter

Jennie jest niesamowitą healerką, która ze swoimi klientami pracuje w USA. Poznałam ją dzięki mojej znajomej, która współpracowała z nią. Jennie opowiada o swojej podróży o do akceptacji swojego ciała, o tym jakie przeszkody napotykała. Wywiad możesz przeczytać TUTAJ.

Wywiad z Jamajką Fay

Kiedy rozpoczynałam pracę nad swoim blogiem i szukałam inspiracji, poznałam cudowną Kobietę o imieniu Fay – na Jamajce, podczas mojego samotnego wyjazdu. Fay zachwyciła mnie swoją naturalnością, otwartością i dobrym sercem. Video z naszą rozmową możesz obejrzeć TUTAJ.

Wywiady, na które zostałam zaproszona

Wywiad w telewizji wpolsce.pl

Kim jest współczesna Kobieta? Tego dotyczyła nasza rozmowa w programie Macieja Wolnego w telewizji Wpolsce.pl. Wg mnie to oczywiście Kobieta, która dba o siebie zewnętrznie i wewnętrznie oraz jest autentyczna 🙂 Wywiad można obejrzeć TUTAJ.

Rozmowa z Dorotą Puzio

Gdyby dieta była skuteczna wystarczyłaby jedna w życiu – to jedno z moich ulubionych haseł. Wspólnie z Dorotą poruszamy ważne kwestie dotyczące jedzenia, wiecznego odchudzania oraz konfliktów emocjonalnych. Obejrzyj TUTAJ.

Kochane ciało - rozmowa na kanale Eli Sawickiej

Rozmowa na temat emocji, jedzenia oraz naszego kochanego ciała, które daje nam tak wiele sygnałów każdego dnia. Wywiad jest dostępny na kanale u dietetyk Eli Sawickiej.

Dzień Kobiet - miłość do siebie rozmowa na grupie u Doroty Puzio

Z okazji dnia kobiet porozmawiałyśmy na temat miłości do siebie. Rozmowa jest dostępna na grupie rozwoju świadomości.

Obserwuj mnie!

Facebook, Instagram, YouTube