Wsparcie

Sesje indywidualne, program mentoringowy, kosnultacje mailowe

Chcesz wreszcie poczuć się dobrze w swoim ciele?

Masz dosyć zaczynania kolejnych diet, nowych treningów  i powodują one w Tobie narastającą frustrację? Jeżeli wciąż działamy tak samo, efekt będzie ten sam.  Więc jeżeli masz wrażenie, że ciągle kręcisz się w kółko i pomimo wysiłku jaki wkładasz w Twoje samopoczucie i wygląd, wciąż nie lubisz swojego odbicia w lustrze to  zapraszam Cię na sesję!

Prowadzę indywidualne konsultacje online na Skype lub przez maila. W ten sposób możesz łatwo nauczyć się metod, dzięki którym uda Ci się poczuć się pewnie w swoim ciele, mieć dobrą relację z jedzeniem i uzyskać wymarzoną sylwetkę!

 Gdyby dieta była skuteczna wystarczyłaby jedna w życiu! Prawdziwa przemiana zaczyna się od wewnątrz!

Indywidualne Sesje na Skype

Zapraszam Cię na naukę metod uwalniania emocji, prowadzenia wewnętrznego dialogu i ulepszania relacji z jedzeniem.

1 sesja trwa 90min

Program Mentoringowy

Przyglądamy się wielu sferom Twojego życia. W ten sposób uwalniamy więcej emocji i polepszamy relację z jedzeniem.

4 sesje x 90min

Konsultacja mailowa

Wolisz pisać niż mówić? Nie ma problemu, prowadzę także konsultacje mailowe. Opisujesz mi swój problem, zadaję Ci dodatkowe pytania i odpisuję w jednym mailu 

Jestem dobra w tym co robię!

Ukończone kursy, szkolenia, warsztaty

Zawsze brakowało mi pewności siebie, ale wiedziałam, że można to zmienić, dlatego poświęciłam wiele lat na naukę u Najlepszych. Poradziłam sobie z jedzeniem emocjonalnym, zajadaniem stresu. Nauczyłam się uwalniać emocje, które blokują nas w każdej sferze życia. Co się zmieniło kiedy zaczęłam pracować z emocjami? Stworzyłam wspierającą relację partnerską, obroniłam się w pracy, gdy doświadczyłam mobbingu, potrafiłam postawić granice toksycznym osobom, ulepszyłam swoje relacje rodzinne. Zmiany widać także na zewnątrz, ponieważ poprawił się znacznie mój wygląd, w naturalny sposób straciłam zbędne kilogramy, po prostu  zaczęłam jeść intuicyjnie i pracować z emocjami. Oprócz tego, nauczyłam się decydować co jest najlepsze dla mnie, bez zastanawiania się co pomyślą inni. Zaczęłam wyrażać opinie na każdy temat i nie bać się kiedy ktoś uważa inaczej. Po prostu to ja steruję swoim życiem, a nie ludzie dookoła, tak jak było wcześniej. Inspiruję i uczę się od osób, które przeszły długą drogę ulepszania siebie i przekazują tę wiedzę dalej.

Ukończone kursy Nowoczesnej Psychologii

Bethany Webster “Uzdrawianie matczynej rany”
W. Wattkins EFT dobra relacja z jedzeniem
J. Ortner EFT jedzenie emocjonalne
M. Friel Kurs jak zrzucić emocjonalną i fizyczną wagę
Mentoring, Beata Kiewisz

Warsztaty

Warsztaty z Bethany Webster, Warszawa
Uwolnij swoje emocje A. Lowen, Wrocław
Warsztaty TRE, Wrocław
Jak wsłuchać się w ciało i emocje, M. Szpilka, Wrocław
Ustawienia Systemowe, Wrocław

Ta forma pracy nie jest odpowiednia dla Ciebie, jeśli…

  • Czujesz się dobrze na diecie i chcesz to kontynuować,
  • Oczekujesz ode mnie konkretnego jadłospisu i planu ćwiczeń, 
  • Nie chcesz zaglądać w swoją przeszłość, bo uważasz,”że należy zamknąć za sobą to co minęło i do tego nie wracać”
  • Nie jesteś otwarta na naukę nowoczesnych metod uwalniających emocje,
  • Nie chcesz pozbyć się bagażu emocjonalnego, który jest echem tego co przeżyłaś w dzieciństwie,

Co mówią o mnie Klientki?

Sesje z Beatą spowodowały, że przestałam mieć problem z kompulsywnym jedzeniem. Nie chce być już na diecie, bo to nie jest dla mnie rozwiązanie, dlatego cieszę się, że nauczyłam się uwalniać emocje, które powodowały u mnie zajadanie. Na początku nie wiedziałam jak się za to zabrać, ale na sesji Beata przeprowadziła mnie przez cały proces. Czuję się o wiele lepiej, bo zmieniło się moje nastawienie do życia i do sylwetki.

~Marta

Beata jest wspaniałym nauczycielem. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale podczas spotkania czułam się cudownie. Beata zadała mi kilka pytań i zrozumiałam gdzie leży mój problem. Mój apetyt znacznie się zmniejszył, nie potrzbuję już tak dużo jedzenia jak wcześniej, jem intuicyjnie i nie brakuje mi już moich ulubionych lodów waniliowych!! Jem to co lubię bez wyrzutów sumienia i  poczucia winy – wspaniałe uczucie. Bardzo szybko nauczyłam się metody, którą Beata pokazała mi podczas sesji. Bardzo dziękuję!!!

~MaryAnn 

Kilka razy przechodziłam już przez proces uwalniania emocji, ale ten dzisiejszy był zdecydowanie mocniejszy i czułam, że dotykamy głębszych sfer. Podczas sesji z Beatą czułam się wysłuchana, zrozumiana i nieoceniana. Dziękuję.”


~Ania

Skontaktuj się ze mną!

Jakiekolwiek pytania, wątpliwości? Możemy umówić się na darmową konsultację 15-minutową!

info@beatabarczynska.pl