Wsparcie

Sesje indywidualne, kursy online

Chcesz zacząć akceptować siebie, to jak wyglądasz i ulepszyć swoją relację z jedzeniem?

Doskonale wiem jak to jest hejtować siebie, stresować się, że znowu przytyję, wiecznie być niezadowolonym z siebie i swojego wyglądu. Jeżeli treści na moim blogu oraz social media z Tobą rezonują i masz dosyć zaczynania kolejnych diet, nowych treningów, bo że to nie jest sposób dla Ciebie i chciałabyś zmienić kierunek działania to zapraszam Cię na sesję indywidualną. Jest także możliwość zapisania się na bezpłatną 15-min sesję wstępną korzystając z mojego kalendarza tutaj. Jeżeli wciąż działamy tak samo, efekt będzie ten sam.  Więc jeżeli masz wrażenie, że ciągle kręcisz się w kółko i pomimo wysiłku jaki wkładasz w Twoje samopoczucie i wygląd, wciąż nie lubisz swojego odbicia w lustrze to  zapraszam Cię na sesję!

Prowadzę indywidualne konsultacje online na Skype lub przez maila. W ten sposób możesz łatwo nauczyć się metod, dzięki którym uda Ci się poczuć się pewnie w swoim ciele, mieć dobrą relację z jedzeniem i uzyskać wymarzoną sylwetkę!

 Gdyby dieta była skuteczna wystarczyłaby jedna w życiu! Prawdziwa przemiana zaczyna się od wewnątrz!

Wiem jak to jest kiedy wszystkie środki zawodzą…

Jeśli chcesz innych rezultatów warto jest zmienić plan działania 🙂

Na sesjach indywidualnych na Skype oraz na kursach online pracuję z Kobietami, które mają dosyć spędzania wielu godzin na siłowni, jedzenia dietetycznego oraz częstych wyrzutów sumienia kiedy pozwolą sobie na swój ulubiony kawałek ciasta. Czują, że chcą zająć się swoimi emocjami, postawić siebie na pierwszym miejscu i poprawić swoje samopoczucie. Rozumieją, że jest to klucz do poczucia się dobrze w swoim ciele.  Moje klientki to Kobiety, które chcą już akceptować siebie i pokochać swoje ciało. Kontrolowanie jadłospisu, ćwiczenia fizyczne to działania z zewnątrz, które często nie są wystarczające. Praca ze sobą pozwala uwolnić emocje, które blokują nas przed lekkością, pełną akceptacją i miłością do siebie. Przetestowałam to na sobie, dlatego polecam z całego serca, aby znaleźć wreszcie czas dla Siebie i dla swoich uczuć. Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą umów się na 15-min sesję wstępną, która jest bezpłatna.  

Indywidualne Sesje na Skype

Zapraszam Cię na naukę metod uwalniania emocji, prowadzenia wewnętrznego dialogu i ulepszania relacji z jedzeniem.

1 sesja trwa 90min

Pakiet 4x sesji indywidualnych

Przyglądamy się wielu sferom Twojego życia. W ten sposób uwalniamy więcej emocji i polepszamy relację z jedzeniem.

4 sesje x 90min

+ dziennik uczuć
+ medytacja wspierająca

Program Mentoringowy

Program mentoringowy to dostęp do moich dwóch kursów online w momencie kiedy będą dostępne wraz z sesjami po zakończeniu każdego z nich. Oprócz tego pracujemy indywidualnie na sesjach 1:1, gdzie uwalniamy kolejne emocje ze swojego ciała, ulepszamy relacje same ze sobą i z jedzeniem. Uczymy się wspierających przekonań, miłości do siebie, dbania o siebie. Łącznie to jest 6 sesji indywidualnych na Skype oraz dwa kursy online, czyli wsparcie przez ok. 6 miesięcy

4x sesje indywidualne na Skype
Dostęp do kursu “Jak poradzić sobie z jedzeniem emocjonalnym?” + sesja Skype 45min
Dostęp do kursu “Jesteś piękna już teraz” + sesja Skype 60min

+ dziennik uczuć
+ medytacja wspierająca

 

Moje kursy online

Istnieje także grupowa forma współpracy 🙂 

Moje kursy online

Jestem autorką kursu “jak poradzić sobie z jedzeniem emocjonalnym?“, w którym przedstawiam przetestowane na sobie techniki uwalniania emocji tak, aby przestać się objadać. Uczymy się, zatrzymywać i obserwować swoje ciało i być uważnym na komunikaty, które do nas przesyła. Kurs trwa 3-tygodnie i jest zakończony indywidualną konsultacją. 

Aby wspierać Kobiety w procesie akceptacji swojego ciała, wyglądu, miłości do siebie stworzyłam 5-tygodniowy kurs “Jesteś piękna już teraz!“, w którym pracujemy ze swoimi kompleksami i hejtem do siebie.  Staramy się nauczyć się delikatności w stosunku do siebie i kochać siebie zawsze bez względu na wygląd, wagę i inne warunki zewnętrzne, od których często zależy nasze poczucie wartości i ważności w tym świecie. Kurs zawiera bardzo wiele workbooków, medytacji, video oraz webinarów. To intensywna praca, która wspiera nasze ciało 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowana udziałem w moich kursach online oraz informacją kiedy będą ponownie dostępne to zapisz się na listę oczekujących  klikając w przycisk poniżej 🙂

Moje kursy i sesje nie są odpowiednie dla Ciebie, jeśli…

  • Czujesz się dobrze na diecie i chcesz to kontynuować,
  • Oczekujesz ode mnie konkretnego jadłospisu i planu ćwiczeń, 
  • Nie chcesz zaglądać w swoją przeszłość, bo uważasz,”że należy zamknąć za sobą to co minęło i do tego nie wracać”
  • Nie jesteś otwarta na naukę nowoczesnych metod uwalniających emocje,
  • Nie chcesz pozbyć się bagażu emocjonalnego, który jest echem tego co przeżyłaś w dzieciństwie,

Co mówią o mnie Klientki?

Sesje z Beatą spowodowały, że przestałam mieć problem z kompulsywnym jedzeniem. Nie chce być już na diecie, bo to nie jest dla mnie rozwiązanie, dlatego cieszę się, że nauczyłam się uwalniać emocje, które powodowały u mnie zajadanie. Na początku nie wiedziałam jak się za to zabrać, ale na sesji Beata przeprowadziła mnie przez cały proces. Czuję się o wiele lepiej, bo zmieniło się moje nastawienie do życia i do sylwetki.

~Marta

Beata jest wspaniałym nauczycielem. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale podczas spotkania czułam się cudownie. Beata zadała mi kilka pytań i zrozumiałam gdzie leży mój problem. Mój apetyt znacznie się zmniejszył, nie potrzbuję już tak dużo jedzenia jak wcześniej, jem intuicyjnie i nie brakuje mi już moich ulubionych lodów waniliowych!! Jem to co lubię bez wyrzutów sumienia i  poczucia winy – wspaniałe uczucie. Bardzo szybko nauczyłam się metody, którą Beata pokazała mi podczas sesji. Bardzo dziękuję!!!

~MaryAnn 

Kilka razy przechodziłam już przez proces uwalniania emocji, ale ten dzisiejszy był zdecydowanie mocniejszy i czułam, że dotykamy głębszych sfer. Podczas sesji z Beatą czułam się wysłuchana, zrozumiana i nieoceniana. Dziękuję.”


~Ania

OPINIE

Od Kobiet, które wzięły udział w moich kursach <3

Co mówią o mnie Mentorzy? 

Kochana moja. Jesteś MOCARNA. Mam nadzieję, że to wiesz i czujesz, a jak nie, to proszę, żebyś o tym pamiętała. Masz wiele do dania ludziom ze swojej mądrości serca, doświadczeń, głębi rozpoznania.

Beata Kiewisz, Bogactwo Życia

Współpracuję z Beatą, bo mamy wspólne wartości. Beata nie serwuje powierzchownych rad, tylko dotyka sedna problemów związanych z akceptacją i zdrowiem”

Bartosz Liberski, Trener Biznesu

Skontaktuj się ze mną!

Jakiekolwiek pytania, wątpliwości? Możemy umówić się na darmową konsultację 15-minutową!

info@beatabarczynska.pl