Wsparcie

Sesje indywidualne, kursy online

Chcesz zacząć akceptować siebie, to jak wyglądasz i ulepszyć swoją relację z jedzeniem?

Doskonale wiem jak to jest hejtować siebie, stresować się, że znowu przytyję, wiecznie być niezadowolonym z siebie i swojego wyglądu. Jeżeli treści na moim blogu oraz social media z Tobą rezonują i masz dosyć zaczynania kolejnych diet, nowych treningów, bo że to nie jest sposób dla Ciebie i chciałabyś zmienić kierunek działania to zapraszam Cię na sesję indywidualną. Jest także możliwość zapisania się na bezpłatną 15-min sesję wstępną korzystając z mojego kalendarza tutaj. Jeżeli wciąż działamy tak samo, efekt będzie ten sam.  Więc jeżeli masz wrażenie, że ciągle kręcisz się w kółko i pomimo wysiłku jaki wkładasz w Twoje samopoczucie i wygląd, wciąż nie lubisz swojego odbicia w lustrze to  zapraszam Cię na sesję!

Prowadzę indywidualne konsultacje online na Skype lub przez maila. W ten sposób możesz łatwo nauczyć się metod, dzięki którym uda Ci się poczuć się pewnie w swoim ciele, mieć dobrą relację z jedzeniem i uzyskać wymarzoną sylwetkę!

 Gdyby dieta była skuteczna wystarczyłaby jedna w życiu! Prawdziwa przemiana zaczyna się od wewnątrz!

Wiem jak to jest kiedy wszystkie środki zawodzą…

Jeśli chcesz innych rezultatów warto jest zmienić plan działania 🙂

Na sesjach indywidualnych na Skype oraz na kursach online pracuję z Kobietami, które mają dosyć spędzania wielu godzin na siłowni, jedzenia dietetycznego oraz częstych wyrzutów sumienia kiedy pozwolą sobie na swój ulubiony kawałek ciasta. Czują, że chcą zająć się swoimi emocjami, postawić siebie na pierwszym miejscu i poprawić swoje samopoczucie. Rozumieją, że jest to klucz do poczucia się dobrze w swoim ciele.  Moje klientki to Kobiety, które chcą już akceptować siebie i pokochać swoje ciało. Kontrolowanie jadłospisu, ćwiczenia fizyczne to działania z zewnątrz, które często nie są wystarczające. Praca ze sobą pozwala uwolnić emocje, które blokują nas przed lekkością, pełną akceptacją i miłością do siebie. Przetestowałam to na sobie, dlatego polecam z całego serca, aby znaleźć wreszcie czas dla Siebie i dla swoich uczuć. Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą umów się na 15-min sesję wstępną, która jest bezpłatna.  

Moje kursy online

Istnieje także grupowa forma współpracy 🙂 

Moje kursy online

Jestem autorką kursu i warsztatów „jak poradzić sobie z jedzeniem emocjonalnym?„, w którym przedstawiam przetestowane na sobie techniki uwalniania emocji tak, aby przestać się objadać. Uczymy się, zatrzymywać i obserwować swoje ciało i być uważnym na komunikaty, które do nas przesyła.  Zarówno kursy jak i warsztaty odbywają się online, tzn. że masz do nich dostęp wtedy kiedy tylko potrzebujesz. Praca na warsztatach jest bardziej intensywna, ale skuteczna.

Aby wspierać Kobiety w procesie akceptacji swojego ciała, wyglądu, miłości do siebie stworzyłam 5-tygodniowy kurs „Jesteś piękna już teraz!„, w którym pracujemy ze swoimi kompleksami i hejtem do siebie.  Staramy się nauczyć się delikatności w stosunku do siebie i kochać siebie zawsze bez względu na wygląd, wagę i inne warunki zewnętrzne, od których często zależy nasze poczucie wartości i ważności w tym świecie. Kurs zawiera bardzo wiele workbooków, medytacji, video oraz webinarów. To intensywna praca, która wspiera nasze ciało 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowana udziałem w moich kursach online oraz informacją kiedy będą ponownie dostępne to zapisz się na listę oczekujących  klikając w przycisk poniżej 🙂

Moje kursy i sesje nie są odpowiednie dla Ciebie, jeśli…

  • Czujesz się dobrze na diecie i chcesz to kontynuować,
  • Oczekujesz ode mnie konkretnego jadłospisu i planu ćwiczeń, 
  • Nie chcesz zaglądać w swoją przeszłość, bo uważasz,”że należy zamknąć za sobą to co minęło i do tego nie wracać”
  • Nie jesteś otwarta na naukę nowoczesnych metod uwalniających emocje,
  • Nie chcesz pozbyć się bagażu emocjonalnego, który jest echem tego co przeżyłaś w dzieciństwie,

Co mówią o mnie Klientki?

Wszechświat dał mi wszystko. Dom, samochód, mieszkanie na najlepszym osiedlu, drogie ubrania, kosmetyki, przystojnego partnera. Pamiętam jak leżałam w mojej pięknej sypialni teoretycznie mając wszystko, a czując ogromny smutek w sercu i czułam, że coś jest nie tak. Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze. Co nie zrobiłam wciąż czułam się brzydka, nic niewarta i niekochana. To nie był brak akceptacji, ja po prostu nie znosiłam swojego wyglądu do tego stopnia, że nieraz nie chciało mi się iść do pracy. Beatko, zostaniesz w moim sercu na zawsze, dzięki Tobie kocham siebie, swoje ciało. Wcześniej aby zaakceptować siebie próbowałam wiele warsztatów, kursów, zmieniałam fryzury, ubrania, kupowałam drogie kosmetyki, ale przyszłaś Ty i pozamiatałaś wszystko. Poczułam bezwarunkową miłość do samej siebie. Uwielbiam patrzeć na siebie w lustrze i mówić do siebie łagodnym językiem.

Wcześniej czułam się bezwartościowa, a poczucie miłości do samej siebie pojwiło się dzięki Twojemu kursowi “jesteś piękna już teraz”. Teraz czuję całym sercem, że jestem piękna i  wartościowa. Dla mnie to jest “wow” jaką różnicę w ciągu miesiąca się poczułam. Jestem bardzo szczęśliwa, że to przeszłam tę podróż z Tobą. Dziękuję <3

~Sylvia

Po kursie zauważyłam, że nie ćwiczę po to, aby schudnąć do lata lub na wesele, ale dlatego, bo mam na to ochotę. Kupiłam sobie legginsy i ładną matę, żeby było mi przyjemnie i zrobiłam to dla siebie, z troską zupełnie zmieniając intencję z jaką to robię. Po kursie znajduję dla siebie inne rozwiązania na radzenie sobie z emocjami, zrobię sobie kąpiel albo gorącą herbatę zamiast wybierać uspokojenie się winem. Autentyczność, szczerość i konkretne przykłady, które podawała Beatka to duża wartość w tym kursie. Podobały mi się live’y, na których była konkretna praca i wskazówki jak pracować ze sobą i swoimi emocjami.

Wiola

Kochana Beatko,
Startowałam z ciemnego miejsca, kiedy tylko mogłam to uciekałam od siebie, żyłam dla innych, a nie dla siebie, wybierałam tylko mdłych i nieciekawych ludzi, którzy nie wywoływali we mnie ambicji i niewygodnych emocji, poddawałam się różnorakim zabiegom, żeby „poprawić” to jak wyglądam, byłam zagubiona, czułam się zraniona i miałam już dość. Moja relacja ze sobą była tak zła, że uciekałam od myślenia o niej, uciekałam, bo wiedziałam jak złe rzeczy tam znajdę, uciekałam, bo bałam się co odkryję i nie chciałam być tego wszystkiego świadoma.
Zapisałam się na Twój kurs nie dlatego, że chciałam poczuć się lepiej, ja nawet w niego nie wierzyłam, no bo jak taka dziewczyna jak ja mogłaby być piękna? Już teraz? Z tą cerą? Z tą nadwagą? W tych ubraniach? Z tymi osiągnięciami? Nie, niemożliwe. Zapisałam się dlatego, że nie miałam już nic do stracenia. Ale uwierz mi, ja naprawdę nie wierzyłam, że Twój kurs może cokolwiek zmienić.
A jak jest teraz? Moje koleżanki są zaskoczone i poruszone, kiedy zadaję im niektóre pytania. „Co dla Ciebie jest najważniejsze kochana? A czego Ty byś chciała? A jak Ty się z tym czujesz?” I wiele innych. Tak jakbym odkryła przed nimi coś kompletnie nowego, nowy świat, one tak nie umieją, nie wiedzą tego i zawsze reagują tak samo – zaskoczeniem i co jest w tym wszystkim najgorsze, dyskomfortem. Gdzie nauczyłam się zadawać takie pytania? Właśnie tutaj. I nie mam wyrzutów sumienia za każdym razem, kiedy je zadaję.
A czy to oznacza, że cały mój rozwój wyrzuciłam przez okno? Nie, wręcz przeciwnie. Czasami nie ważne jest to co robimy, tylko z jaką intencją to robimy. Możemy robić najlepsze rzeczy, ale i tak nie mieć efektów, i walić głową w mur. Ja też tam byłam, ja naprawdę zaczynałam z ciemnego miejsca, z samego dna.
W tej wspólnej podróży z Beatką obudzisz małą wojowniczkę, buntowniczkę w sobie, Mulan, Pocahontas, Roszpunkę, kogokolwiek chcesz.
Dziękuję Ci za to, że (naprawdę, bez słodkich słów) odmieniłaś moje życie.

Wstąpiłam w Twoje szeregi, żeby odmienić to jak kobiety się czują i żeby zmienić to jak żyją, to co myślą na temat tego na co zasługują. Bo zasługują na wiele.

Magdalena Pogoda,
(i mała Madzia Pogoda też)

Jestem w rozwoju 30 lat, a ostatnie 2 lata to clue. Twój kurs dał mi świeżość, odmłodził mnie, dodał mi poweru. Masz ogromny urok w przekazywaniu wiedzy, którą można spokojnie porównać do osób o wiele starszych od Ciebie. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej autentyczności i profesjonalizmu w każdym calu. W kursie wszystko jest bardzo ładnie poukładane i zebrane. Na kursie “jesteś piękna już teraz” nauczyłam się siebie przytulać, pochylać się nad swoim ciałem, działać z wdzięcznością łącząc ją z energią. Treści kursu powaliły mnie na łopatki. Dziękuję bardzo, jestem zachwycona i jestem Twoją fanką 🙂

~Małgosia Wrońska

W pewnym momencie miałam dość tych wszystkich diet, przepisów, rozpisańców po co mi to? nie o to mi chodzi, mogę iść do dietetyka on mi powie, że jak zjem 20g ryzu i 30g mięsa to wtedy schudnę. Wcześniej myślałam, że diety to jedyna droga, ale ja wiedziałam, że nie dam rady być na diecie i pojawiał się opór, miotanie między jednym a drugim. Pojawiałaś się w odpowiednim momencie, wcześniej bym nie była na to gotowa. Nie wierzyłam, że to jest możliwe, żeby tak intuicyjnie podchodzić do jedzenia. 

Nie miałam momentu, że rzuciłam się na jedzenie od kąd skończyłyśmy pracować na sesjach. Wcześniej byłam w ogromnym ścisku, zmęczenie powodowało, że jadłam więcej, żeby mieć siłę, aby dalej funkcjonować na najwyższych obrotach. Nasze spotkania to był duży przełom w mojej relacji z jedzeniem. Teraz jedzenie już mną nie rządzi, nie ma już takiej mocy dla mnie, a to się łączy z łagodnością do siebie, bo jak mam ochotę na lody to je kupuje, jem trochę i przestaje, leża w zamrażarce, a ja nie czuję parcia, że je muszę skończyć. Poczułam się dobrze w swoim ciele, jem to co sprawia mi przyjemność, nie mam już myśli, że od jutra dieta i muszę się dzisiaj nawpychać pizzy.

Dałaś mi wiedzę, wytłumaczyłaś mi, że się da, dostałam od Ciebie potwierdzenie. Pomógł mi także Twój przykład, że miałaś świadectwo własne “ja tak miałam”. Ta niepewność, że się nie uda była duża, ale od Ciebie dostałam potwierdzenie tego, że da się to zrobić i popchnięcie mnie w tym właściwym kierunku było dla mnie “wow”. Potrzebowałam tych spotkań, żeby się ukierunkować. Teraz coraz bardziej się rozluźniam i nie kontroluję tego co jem tak jak kiedyś. Obserwuje siebie, zwracam uwagę na emocje i co się kryje za nimi kryje. Zauważyłam, że powoli chudnę i zmienia się moje ciało.

Kasia

 

Kiedyś ciągle myślałam, że muszę zjeść coś konkretnego skoro jest taka godzina, nieraz myślałam, że to za dużo, nieraz za mało. Zawsze po każdym posiłku musiałam zjeść coś słodkiego, lubiłam zaczynać dzień od słodkiego i każdy dzień starałam się wytrzymać i ogarniczać, żeby nie jeść aż tak dużo. Po zjedzeniu słodyczy zawsze pilnowałam się, że już dzisiaj więcej nie mogę, wytrzymam do jutra i wtedy znowu sobie na coś pozwolę. Teraz nie potrzebuje słodyczy, żadnego cukru. Mimo stresującej rozmowy z klientem potrafię zatrzymać się, posiedzieć sobie chwilę z tym co mi to robi, jak mi z tym, stanęłam za sobą odpowiadając klientowi tak jak czuje i odechciało mi się tych słodyczy, kiedyś sięgnęłabym po nie od razu. Ustabilizowało się to tak bardzo aż sama jestem w szoku. Nie mam wyrzutów sumienia po jedzeniu, wcześniej myślałam, że jak uprawiam jakiś sport to muszę ileś jeść, teraz w ogóle nie myślę o jedzeniu. Wczoraj zjadłam drożdżówkę i nie mam z tego powodu wyrzutów. Bałam się też, że będę miała poczucie, że jak zjem to raz to będę musiała znowu, ale wcale tak nie jest, bo wiem, że jem to dlatego, że chcę a nie dlatego, że muszę. Po kursie z Tobą jest super,jest mi naprawdę mega lekko, nie czuje ze to jedzenie jest jakimkolwiek dla mnie problemem. Wspinam się na ściance, uwielbiam to i zauważyłam, że wypadam z poprzedniej uprzęży, bo jest na mnie za duża, okazało się, że mam 14cm mniej w uprzęży. Zeszła ze mnie cała woda, opuchlizna, czuję się naprawdę lekko :))

Ągnieszka Kiełbik

Do tej pory do akceptacji siebie próbowałam dotrzeć w sposób “dieta, ćwiczenia, dieta, ćwiczenia – i zastanawiałam się dlaczego to wszystko nie działa?” Dzięki pracy na kursach Beatki zmieniło się zupełnie moje podejście, przestałam tylko skupiać się na diecie i ćwiczeniach, zaczęłam zauważać jak wiele miałam przekonań, które mnie hamowały i przez które robiłam raz krok do przodu, a raz do tyłu. Wcześniej już wiedziałam, że trzeba pokochać siebie i wszystko się zmieni, ale nie wiedziałam jak to zrobić, bo stosując tylko pozytywne afirmacje się nie dało. Zyskałam świadomość na temat pracy z emocjami, które są kluczem do budowania dobrej relacji ze sobą, swoim ciałem i jedzeniem. Kiedyś ciągle myślałam o jedzeniu albo nie jedzeniu i to było w centrum mojej głowy, teraz już nie mam takich myśli. Nie mam wyrzutów sumienia kiedy jem, wychodzę na przyjęcia i cieszę się, że mogę skupić się na budowaniu relacji, rozmowie z innymi, a nie na tym co będę jadła. Widzę bardzo dużą różnicę w tym jak postrzegam siebie. Wcześniej myślałam, że jestem beznadziejna, a teraz czuję, że jestem ważna i traktuje siebie o wiele łagodniej, mówię do siebie w życzliwy sposób. Potrafię znaleźć przestrzeń na spacer, odpoczynek, wracam do rutyny porannej lub innych praktyk, które mnie wspierają każdego dnia. Wreszcie zaczęłam dopasowywać ubrania do siebie, a nie siebie do ubrań. Po kursie “jesteś piękna już teraz” zauważyłam, że nie muszę wszystkiego robić idealnie i nie jestem już taka oschła dla dzieci, męża i innych osób. Mąż zaczął mi mówić, że mnie kocha, a ja poczułam, że akceptuje mnie i kocha taką jaka jestem teraz. 


~Magda

OPINIE

Od Kobiet, które wzięły udział w moich kursach <3

Skontaktuj się ze mną!

Jakiekolwiek pytania, wątpliwości? Możemy umówić się na darmową konsultację 20-minutową!

info@beatabarczynska.pl