Sesje i
kursy
online

 

Zapraszam Cię na sesje indywidualne na Skype oraz do udziału w kursach online.

 

Kursy online 

Wszystkie kursy stworzyłam z serca, aby wspierać nas, abyśmy naprawdę mogły czuć się dobrze w swoim towarzystwie i w swojej skórze. Każdy kurs opracowany jest z ogromną starannością i z tego co słyszałam wnoszą one bardzo dużo do waszego Życia 🙂 znajdziesz tam ogrom praktyki, ćwiczeń i inspiracji.
Kursy online są dostępne na mojej stronie (link poniżej), wybierz ten do którego prowadzi Cię Twoje serce! 🙂

Jak poradzić sobie z objadaniem i ulepszyć relację z jedzeniem?

Kursowarsztat, w którym głównie zajmujemy się pracą z jedzeniem.  Na warsztatch pracujesz z jedzeniem, które Cię stresuje. Uwalniamy emocje i napełniamy się nową energią, aby zyskać lekkość w relacji z jedzeniem.

Dla kogo ten kurs?
– dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć co konkretnie robić kiedy przychodzi moment, że musisz to zjeść już teraz
– dla osób, które chcą zacząć działać wewnętrznie jeśli chodzi o zajadanie emocji
– dla osób, które mają dosyć tylko liczenia kalorii i ciągłej kontroli posiłków

Jesteś piękna już teraz!

Cudowna podróż, w której zajmujemy się relacją z naszym ciałem. Od hejtu do akceptacji. Pracujemy z przekonaniami, znajdujemy naszą prawdę na temat naszego ciała, wychodzimy z kręcenia się w kółko po wieloletnim odchudzaniu, aby podejść do swojego ciała z miłością. Ileż można się hejtować i sabotować! Czas uwierzyć, że jesteś piękna już teraz!

Dla kogo ten kurs?
– dla Kobiet, które nie lubią swojego odbicia w lustrze,
– dla Kobiet, które odchudzają się wiele lat i nigdy nie były zadowolone ze swojego wyglądu
– dla Kobiet, które mają dość sabotowania siebie i chcą naprawdę nauczyć się jak patrzeć na siebie łagodnie

Zostań swoją Best Friend Forever

Wszystko sprowadza się do tego, aby zobaczyć siebie jako wartość jaką jest każdy z nas. To głeboka praca z samą sobą, gdzie zajmujemy się wybaczeniem sobie oraz napełnieniem się odwagą, wiarą w siebie, aby zacząć żyć na własnych zasadach. Poczucie wartości to klucz, aby czuć się dobrze w swoim życiu. 
Obejrzyj video o kursie tutaj.

Dla kogo ten kurs?
– dla Kobiet, które chcą zacząć bardziej wierzyć w siebie,

– dla Kobiet, które chcą odetchnąć od przekonań, że jak coś zrobię to będę wartościowa
– dla Kobiet, które chcą zobaczyć, że już teraz są wartościowe i zasługują na wszystko co najlepsze

Kurs u Beatki „jesteś piękna już teraz” miał bardzo duży wpływ na moje życie. Poznałam siebie, dzięki czemu  poczucie opuszczenia zostało wypełnione moją osobowością, najlepszą jaką mogła mi się przytrafić. Na kursie uwolniłam poczucie wstydu które towarzyszyło mi całe życie. Dzięki temu zaakceptowałam się taką jaką jestem już teraz a nie czekam aż moje ciało będzie idealne. Nawet zmieniłam po części garderobę, kiedyś myślałam ze te rzeczy będą dla mnie dopiero jak będę idealna. Po paru dniach kursu zobaczyłam jedzenie zupełnie inaczej, przestałam pakować do siebie ilości jedzenia które w sumie zastępowały mi zupełnie co innego niż sytość. Poznałam przez to nową paletę smaków ?. Również tempo jedzenia się zmieniło. Nie ciągnie mnie wogóle do słodyczy, a jak już jem to z pełną świadomością.  I tak, waga leci pomału w dół. Jestem spokojniejsza wewnętrznie, na czym skorzystała również moja rodzinka.
Dziękuję serdecznie i polecam kurs z całego serca ❤️.

Lucyna K.

Jestem w rozwoju 30 lat, a ostatnie 2 lata to clue. Twój kurs dał mi świeżość, odmłodził mnie, dodał mi poweru. Masz ogromny urok w przekazywaniu wiedzy, którą można spokojnie porównać do osób o wiele starszych od Ciebie. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej autentyczności i profesjonalizmu w każdym calu. W kursie wszystko jest bardzo ładnie poukładane i zebrane. Na kursie “jesteś piękna już teraz” nauczyłam się siebie przytulać, pochylać się nad swoim ciałem, działać z wdzięcznością łącząc ją z energią. Treści kursu powaliły mnie na łopatki. Dziękuję bardzo, jestem zachwycona i jestem Twoją fanką ?

Małgosia Wrońska

Kiedyś ciągle myślałam, że muszę zjeść coś konkretnego skoro jest taka godzina, nieraz myślałam, że to za dużo, nieraz za mało. Zawsze po każdym posiłku musiałam zjeść coś słodkiego, lubiłam zaczynać dzień od słodkiego i każdy dzień starałam się wytrzymać i ogarniczać, żeby nie jeść aż tak dużo. Po zjedzeniu słodyczy zawsze pilnowałam się, że już dzisiaj więcej nie mogę, wytrzymam do jutra i wtedy znowu sobie na coś pozwolę. Teraz nie potrzebuje słodyczy, żadnego cukru. Mimo stresującej rozmowy z klientem potrafię zatrzymać się, posiedzieć sobie chwilę z tym co mi to robi, jak mi z tym, stanęłam za sobą odpowiadając klientowi tak jak czuje i odechciało mi się tych słodyczy, kiedyś sięgnęłabym po nie od razu. Ustabilizowało się to tak bardzo aż sama jestem w szoku. Nie mam wyrzutów sumienia po jedzeniu, wcześniej myślałam, że jak uprawiam jakiś sport to muszę ileś jeść, teraz w ogóle nie myślę o jedzeniu. Wczoraj zjadłam drożdżówkę i nie mam z tego powodu wyrzutów. Bałam się też, że będę miała poczucie, że jak zjem to raz to będę musiała znowu, ale wcale tak nie jest, bo wiem, że jem to dlatego, że chcę a nie dlatego, że muszę. Po kursie z Tobą jest super,jest mi naprawdę mega lekko, nie czuje ze to jedzenie jest jakimkolwiek dla mnie problemem. Wspinam się na ściance, uwielbiam to i zauważyłam, że wypadam z poprzedniej uprzęży, bo jest na mnie za duża, okazało się, że mam 14cm mniej w uprzęży. Zeszła ze mnie cała woda, opuchlizna, czuję się naprawdę lekko :))

Agnieszka Kiełbik

Dziękuję Ci za to, że (naprawdę, bez słodkich słów) odmieniłaś moje życie.

Wstąpiłam w Twoje szeregi, żeby odmienić to jak kobiety się czują i żeby zmienić to jak żyją, to co myślą na temat tego na co zasługują. Bo zasługują na wiele.

 

Magdalena Pogoda

Sesje indywidualne

Chcesz zacząć akceptować siebie, to jak wyglądasz i ulepszyć swoją relację z jedzeniem?

 

Masz dość wyrzutów sumienia po jedzeniu?
Nie chcesz już tylko działać na zewnątrz i korzystać z diet i ćwiczeń?
Jesteś zmęczona myślami na temat jedzenia i wyglądu?
Chcesz zacząć czuć więcej spokoju i lekkości w swoim ciele?
Masz poczucie, że próbowałaś już wszystkiego i nie chcesz się dłużej kręcić w kółko?
Chciałabyś zacząć lubić swoje odbicie w lustrze, akceptować siebie?
Jesteś gotowa, aby rozpocząć swoją przemianę?

Doskonale wiem jak to jest hejtować siebie, stresować się, że znowu przytyję, wiecznie być niezadowolonym z siebie i swojego wyglądu. W pewnym momencie zrozumiałam, ze moje dotychczasowe działania nie mają sensu, bo gdyby dieta była skuteczna wystarczyłaby jedna w życiu.

Jeżeli treści na moim blogu oraz social media z Tobą rezonują i masz dosyć zaczynania kolejnych diet, nowych treningów i chciałabyś zmienić kierunek działania to zapraszam Cię na sesje indywidualne. 

Prowadzę sesje indywidualne online na Skype.
Oferuję wsparcie w pakietach na 1,5 miesiąca, 3 miesiące lub 6-miesięcy
Możliwe jest także wykupienie pojedynczej sesji bez pakietu.

Jeżeli jesteś zainteresowana spotkaniami na skype najpierw spotykamy się na na bezpłatną sesję 15-20min,
żebym mogła się dowiedzieć jak Ci mogę pomóc, rozmawiamy, poznajemy się i decydujemy co dalej 🙂

Pracuję z osobami, które mają gotowość do zmiany, chęć działania i są zdeterminowane 🙂

Poniżej znajduje się link do zapisu na bezpłatną sesję wstępną, jeśli termin Ci nie odpowiada napisz do mnie maila z informacją czy wolisz godziny popołudniowe czy poranne i znajdziemy termin – info@beatabarczynska.pl

Do zobaczenia! 🙂

 

W pewnym momencie miałam dość tych wszystkich diet, przepisów, rozpisańców po co mi to? nie o to mi chodzi, mogę iść do dietetyka on mi powie, że jak zjem 20g ryzu i 30g mięsa to wtedy schudnę. Wcześniej myślałam, że diety to jedyna droga, ale ja wiedziałam, że nie dam rady być na diecie i pojawiał się opór, miotanie między jednym a drugim. Pojawiałaś się w odpowiednim momencie, wcześniej bym nie była na to gotowa. Nie wierzyłam, że to jest możliwe, żeby tak intuicyjnie podchodzić do jedzenia. 

Nie miałam momentu, że rzuciłam się na jedzenie od kąd skończyłyśmy pracować na sesjach. Wcześniej byłam w ogromnym ścisku, zmęczenie powodowało, że jadłam więcej, żeby mieć siłę, aby dalej funkcjonować na najwyższych obrotach. Nasze spotkania to był duży przełom w mojej relacji z jedzeniem. Teraz jedzenie już mną nie rządzi, nie ma już takiej mocy dla mnie, a to się łączy z łagodnością do siebie, bo jak mam ochotę na lody to je kupuje, jem trochę i przestaje, leża w zamrażarce, a ja nie czuję parcia, że je muszę skończyć. Poczułam się dobrze w swoim ciele, jem to co sprawia mi przyjemność, nie mam już myśli, że od jutra dieta i muszę się dzisiaj nawpychać pizzy.

Dałaś mi wiedzę, wytłumaczyłaś mi, że się da, dostałam od Ciebie potwierdzenie. Pomógł mi także Twój przykład, że miałaś świadectwo własne “ja tak miałam”. Ta niepewność, że się nie uda była duża, ale od Ciebie dostałam potwierdzenie tego, że da się to zrobić i popchnięcie mnie w tym właściwym kierunku było dla mnie “wow”. Potrzebowałam tych spotkań, żeby się ukierunkować. Teraz coraz bardziej się rozluźniam i nie kontroluję tego co jem tak jak kiedyś. Obserwuje siebie, zwracam uwagę na emocje i co się kryje za nimi kryje. Zauważyłam, że powoli chudnę i zmienia się moje ciało.

Kasia

Do tej pory do akceptacji siebie próbowałam dotrzeć w sposób “dieta, ćwiczenia, dieta, ćwiczenia – i zastanawiałam się dlaczego to wszystko nie działa?” Dzięki pracy na sesjach oraz kursach Beatki zmieniło się zupełnie moje podejście, przestałam tylko skupiać się na diecie i ćwiczeniach, zaczęłam zauważać jak wiele miałam przekonań, które mnie hamowały i przez które robiłam raz krok do przodu, a raz do tyłu. Wcześniej już wiedziałam, że trzeba pokochać siebie i wszystko się zmieni, ale nie wiedziałam jak to zrobić, bo stosując tylko pozytywne afirmacje się nie dało. Zyskałam świadomość na temat pracy z emocjami, które są kluczem do budowania dobrej relacji ze sobą, swoim ciałem i jedzeniem. Kiedyś ciągle myślałam o jedzeniu albo nie jedzeniu i to było w centrum mojej głowy, teraz już nie mam takich myśli. Nie mam wyrzutów sumienia kiedy jem, wychodzę na przyjęcia i cieszę się, że mogę skupić się na budowaniu relacji, rozmowie z innymi, a nie na tym co będę jadła. Widzę bardzo dużą różnicę w tym jak postrzegam siebie. Wcześniej myślałam, że jestem beznadziejna, a teraz czuję, że jestem ważna i traktuje siebie o wiele łagodniej, mówię do siebie w życzliwy sposób. Potrafię znaleźć przestrzeń na spacer, odpoczynek, wracam do rutyny porannej lub innych praktyk, które mnie wspierają każdego dnia. Wreszcie zaczęłam dopasowywać ubrania do siebie, a nie siebie do ubrań. Po kursie “jesteś piękna już teraz” zauważyłam, że nie muszę wszystkiego robić idealnie i nie jestem już taka oschła dla dzieci, męża i innych osób. Mąż zaczął mi mówić, że mnie kocha, a ja poczułam, że akceptuje mnie i kocha taką jaka jestem teraz. 

Magda

Kochane dziękuję za zaufanie i piękne słowa <3 jestem wdzięczna!

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo są kursy i sesje?

Kursy i sesje są dla Ciebie, jeśli jesteś:

  • gotowa/y na zmiany!
  • gotowa/y poświęcić czas na zaglądanie do swojego wnętrza
  • gotowa na uzdrowienie emocjonalne, duchowe
  • ciekawa/y odkrywania swoich wszystkich emocji
  • Jeśli szukasz trwałego rozwiązania a nie chwilowej ulgi
Dla kogo nie są kursy i sesje?

Sesje i kursy, które prowadzę nie są dla osób, jeśli:

  • są pod opieką lekarza psychiatry i zażywają leki, 
  • ktoś Ci każe wziąć w tym udział, ale Ty tego nie czujesz
  • masz nastawienie „ja już to wszystko wiem i nic nie działa, ani nie pomaga”
  • szukasz rozwiązania problemu z dnia na dzień,
  • liczysz, że ktoś za Ciebie rozwiąże ten problem
Jak wygląda sesja indywidualna z Tobą?

Na sesji pracujemy z tematami, które chcesz rozwiązać. Sesje indywidualne to głębokie procesy na których pracujemy z energią, uwalniamy emocje, które już Ci nie służą i obciążają Twoje ciało. Zajmujemy się tym w czym potrzebujesz mojego wsparcia. Praca ze mną to 100% praca wewnętrzna nad swoimi przekonaniami, emocjami tak, aby zauważyć zmiany na zewnątrz. Spotkania są na skype, jedna sesja trwa godzinę.

Przykładowe tematy sesji:
– trudna relacja z jedzeniem,
– brak akceptacji ciała,
– niskie poczucie własnej wartości,
– poczucie samotności,

 

Ile potrzeba spotkań, aby poczuć zmianę?

Czasem pytacie mnie „Beatka to ile potrzeba takich spotkań?”

Powiem tak: każda sesja jest uwalniająca i przybliża Cię do siebie. 

Ilość sesji to sprawa bardzo indywidualna, są osoby które potrzebują drobnej wskazówki i po kilku spotkaniach czują, że już wiedzą co dalej robić. Inne osoby wolą spotykać się częściej, ponieważ nie chcą być w tym wszystkim same. Są osoby, które pracują ze mną przez miesiąc a są takie, które są przez rok i dłużej. Dlatego jest możliwość wykupienia jednej pojedynczej sesji lub pakietu (5, 10, 20 spotkań).

To zależy tylko od Ciebie ile chcesz i potrzebujesz mojego towarzyszenia na Twojej drodze 🙂

Wszystko też ustalamy na bezpłatnej sesji wstępnej kiedy mogę Cię już poznać i wiem z czym chciałabyś pracować. Jeżeli chcesz się umówić na sesję wstępną napisz maila z informacją czy wolisz godziny poranne czy poopłudniowe i znajdziemy termin 🙂

 

Jaka jest różnica między sesjami indywidualnymi a kursem online?

Kursy online to ogrom wiedzy, ale przede wszystkim wspólnej praktyki, są to głębokie procesy, workbooki, inspiracje od innych Kobiet. Kursy online są wygodne, bo odtwarzasz je w odpowiednim dla Ciebie czasie i pracujesz w swoim tempie.

Sesje indywidualne to bardzo głęboka praca, w której poświęcam czas tylko Tobie i Twoim indywidualnym pytaniom. Jeżeli preferujesz mieć wspierające prowadzenie w swoich procesach to ta opcja jest dla Ciebie.