Projekt Ty i Twoje ciało

Bo prawdziwa przemiana zaczyna się od
wewnątrz!

Beata Barczyńska

 

Jestem Beata i wspieram Kobiety, które chcą się poczuć dobrze w swoim ciele. Pokazuję na własnym przykładzie jak wybrać siebie, postawić swoje samopoczucie na pierwszym miejscu oraz ulepszyć relację z samą sobą.

Wspieram przy zmianie nawyków myślowych, które przekładają się na naszą relację z jedzeniem i sprawiają, że przestajemy się objadać, zajadać emocje i krytycznie oceniać swoją sylwetkę. 

Pokazuję jak działać z intencją miłości do siebie i swojego ciała, tak aby przestać hejtować siebie i swój wygląd. Jestem zwolenniczką pracy wewnętrznej zamiast ciągłego “ulepszania” i zmieniania siebie. 

Praca ze sobą i swoimi emocjami przynosi niesamowite efekty

Kiedy zainteresowałam się pracą ze sobą i swoimi emocjami byłam zachwycona jakie przynosi to efekty. Krok po kroku zmieniało się moje nastawienie do siebie,  przestałam być już taka krytyczna do mojej sylwetki oraz ulepszyła się moja relacja z jedzeniem (nareszcie!!)

Było to dla mnie tak niesamowite, że postanowiłam zacząć dzielić się swoim doświadczeniem tworząc nagrania, posty, wywiady z inspirującymi gośćmi, tak aby przekazać te informacje dalej.  

Marzę o tym, aby każda Kobieta zaczęła stawiać na siebie, zajęła się tym co czuje na co dzień, przestała ignorować swoje emocje i wreszcie poczuła się dobrze w swoim ciele!

Jestem autorką bloga “Projekt Ty i Twoje ciało” nagrywam video, piszę posty, prowadzę wywiady z inspirującymi gośćmi. Stworzyłam kursy “Jak poradzić sobie z jedzeniem emocjonalnym?” oraz “Jesteś piękna już teraz!”

 

Wiem, że każda z Nas jest piękna, ale nie każda się tak czuje… na szczęście można to zmienić dzięki pracy wewnętrznej!

Moja historia

Jak wygląda moja droga do Siebie?

Kiedyś “dbanie o siebie” rozumiałam jako dbanie o swój wygląd. Teraz widzę jak wiele masek nosiłam, żeby tylko ukryć to jak źle się czuję sama ze sobą. Makijażem, dietami, ćwiczeniami, wiecznym odchudzaniem próbowałam zmienić to jak bardzo byłam nieszczęśliwa. Czułam się dobrze TYLKO przez chwilę jak schudłam, a po chwili byłam śmiertelnie przerażona, że za chwilę moja sylwetka znów się zmieni… Kiedy przybierałam na wadzę czułam smutek, stres, złość i frustrację,  więc rozpoczynałam kolejną dietę, szukałam kolejnych zbawiennych ćwiczeń i umawiałam się do kosmetyczki, bo przecież o siebie trzeba dbać. I tak minęło 10 lat a ja stałam się mistrzynią w krytykowaniu siebie, skorzystałam już z możliwie każdej obecnej diety na rynku, unikałam węglowodanów, liczyłam kalorie w aplikacjach, stosowałam catering pudełkowy, ćwiczyłam w domu, na siłowni, biegałam. Wciąż zmieniały się moje jadłospisy, kolor paznokci, włosów i ubrania, a nie zmieniało się jedno… moje samopoczucie. Byłam załamana, sfrustrowana i opuchnięta.

Ciągle miałam wrażenie, że to ja robię coś nie tak albo nie daję z siebie wystarczająco dużo. Doprowadziło mnie to do jeszcze większej nienawiści do swojego ciała, problemów z jedzeniem emocjonalnym i sprawiło, że zaczęłam sabotować siebie jeszcze bardziej. Byłam zła, że inne Kobiety wyglądają lepiej. Zwiększałam ilość treningów, piłam więcej wody, brałam suplementy. Efekt? Moje ciało wciąż puchło jak na złość.  Pewnego dnia zrozumiałam, że to nie jest kwestia motywacji do ćwiczeń i silnej woli, dobrym sposobem nie było także unikanie ulubionego jedzenia. Kluczem do dobrego samopoczucia były emocje, które towarzyszą nam każdego dnia, a tak często je ignorujemy. I ja też je ignorowałam przez większość swojego życia, dlatego tak błądziłam…

Bardzo się cieszę, że zainteresował mnie rozwój osobisty, wreszcie zajęłam się sobą od wewnątrz i zrozumiałam, że nad relacją z jedzeniem też należy pracować. Tak samo jak nad związkiem, biznesem czy swoimi umiejętnościami, aby po prostu czuć się lepiej. Uwalnianie emocji poprzez metody takie jak: Praca z wewnętrznym dzieckiem, Reparenting, Emotional Freedom Technique były kluczowe, aby poczuć ulgę, przestać zajadać stres, złość, smutek, nudę. Jeżeli masz ochotę przyjrzeć się swojej sytuacji pod kątem emocji i zacząć z nimi pracować to zapraszam Cię na sesję na Skype!

Obserwuj mnie w social mediach 🙂

Facebook, Instagram, YouTube