Projekt Ty i Twoje ciało

Bo prawdziwa przemiana zaczyna się od
wewnątrz!

Beata Barczyńska

 

Jestem Beata i wspieram Kobiety w procesie uwalniania emocji, które blokują nas przed uzyskaniem pięknej sylwetki bez dodatkowego stresu, który często same sobie narzucamy.

Pomagam Kobietom poczuć się dobrze we własnym ciele nie za sprawą diety i ćwiczeń, a za sprawą treningu mentalnego, czyli pracy nad emocjami.

 

Jestem praktykiem!

Przetestowałam te metody na sobie i osiągnęłam bardzo dobre rezultaty

Dlaczego wiem, że wiedza, którą przekazuje działa? Ponieważ jestem praktykiem i nie mówię o czymś czego nie znam lub tylko przeczytałam w książkach. Sprawdziłam te metody na sobie i…

Osiągnęłam bardzo dobre rezultaty, którymi dzielę się na blogu. Zawsze stawiałam moje samopoczucie na pierwszym miejscu, dlatego szkoliłam się u profesjonalistów, żeby sobie pomóc.

 

Dzięki wieloletniej praktyce stało się to moją pasją. I tak pasja przerodziła się w coś co robię na co dzień. Teraz  przekazuję te metody i pomagam innym Kobietom w uzyskaniu pewności siebie, dobrego samopoczucia i ładnej sylwetki.

 

Jestem po prostu dobra, w tym co robię!

Moja historia

Nie zawsze było tak różowo…

Dieta, ćwiczenia, odchudzanie, przybieranie na wadze, stres, złość, frustracja, dieta, ćwiczenia… i tak w kółko. Długo stosowałam się do zaleceń trenerów i dietetyków, a w tym czasie byłam mistrzynią w krytykowaniu siebie. Przez 10 lat korzystałam z różnych diet i jadłospisów, unikałam węglowodanów, liczyłam kalorie w aplikacjach, stosowałam catering pudełkowy, ćwiczyłam w domu, na siłowni, biegałam.

Ciągle miałam wrażenie, że to ja robię coś nie tak albo nie daję z siebie wystarczająco dużo. Doprowadziło mnie to do jeszcze większej nienawiści do swojego ciała, problemów z jedzeniem emocjonalnym i sprawiło, że zaczęłam sabotować siebie jeszcze bardziej. Byłam zła, że innym się udaje, a mi nie. Zwiększałam ilość treningów, piłam więcej wody, brałam suplementy. Efekt? Moje ciało wciąż puchło jak na złość. Kiedy udało mi się uzyskać szczupłą sylwetkę bardzo szybko przybierałam znowu na wadze. Pewnego dnia zrozumiałam, że to nie jest kwestia motywacji do ćwiczeń i silnej woli, dobrym sposobem nie było także unikanie ulubionego jedzenia. Kluczem do dobrego samopoczucia były emocje, które towarzyszą nam każdego dnia, a tak często je ignorujemy.

Bardzo się cieszę, że zainteresował mnie rozwój osobisty i zrozumiałam, że nad relacją z jedzeniem też należy pracować. Tak samo jak nad związkiem, biznesem czy swoimi umiejętnościami, aby po prostu czuć się lepiej. Uwalnianie emocji poprzez metody takie jak: Praca z wewnętrznym dzieckiem, Reparenting, Emotional Freedom Technique były kluczowe, aby poczuć ulgę, przestać zajadać stres, złość, smutek, nudę. Jeżeli masz dosyć kręcenia się w kółko to zapraszam Cię na sesję indywidualną! 

 

 

 

 

Jedzenie intuicyjne

Jeśli dieta i ćwiczenia nie przynoszą trwałych efektów, warto zająć się emocjami!

Wyrzuty sumienia po zjedzeniu czegoś słodkiego? Zajadanie stresu po pracy? Chipsy wieczorem z powodu nudy?

Uwolnienie tych emocji = piękna sylwetka bez katorgi!

 

Co mówią o mnie Klientki?

Sesje z Beatą spowodowały, że przestałam mieć problem z kompulsywnym jedzeniem. Nie chce być już na diecie, bo to nie jest dla mnie rozwiązanie, dlatego cieszę się, że nauczyłam się uwalniać emocje, które powodowały u mnie zajadanie. Na początku nie wiedziałam jak się za to zabrać, ale na sesji Beata przeprowadziła mnie przez cały proces. Czuję się o wiele lepiej, bo zmieniło się moje nastawienie do życia i do sylwetki.

~Marta

Beata jest wspaniałym nauczycielem. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale podczas spotkania czułam się cudownie. Beata zadała mi kilka pytań i zrozumiałam gdzie leży mój problem. Mój apetyt znacznie się zmniejszył, nie potrzbuję już tak dużo jedzenia jak wcześniej, jem intuicyjnie i nie brakuje mi już moich ulubionych lodów waniliowych!! Jem to co lubię bez wyrzutów sumienia i  poczucia winy – wspaniałe uczucie. Bardzo szybko nauczyłam się metody, którą Beata pokazała mi podczas sesji. Bardzo dziękuję!!!

~MaryAnn 

Kilka razy przechodziłam już przez proces uwalniania emocji, ale ten dzisiejszy był zdecydowanie mocniejszy i czułam, że dotykamy głębszych sfer. Podczas sesji z Beatą czułam się wysłuchana, zrozumiana i nieoceniana. Dziękuję.”


~Ania

Dieta czy praca nad emocjami?

             Z doświadczenia wiem, że to pierwsze nie ma końca!

Dołącz do grupy!

Co mówią o mnie Mentorzy? 

Kochana moja. Jesteś MOCARNA. Mam nadzieję, że to wiesz i czujesz, a jak nie, to proszę, żebyś o tym pamiętała. Masz wiele do dania ludziom ze swojej mądrości serca, doświadczeń, głębi rozpoznania.

Beata Kiewisz, Bogactwo Życia

Współpracuję z Beatą, bo mamy wspólne wartości. Beata nie serwuje powierzchownych rad, tylko dotyka sedna problemów związanych z akceptacją i zdrowiem”

Bartosz Liberski, Trener Biznesu

Kiedy tradycyjne metody zawodzą…

Jeżeli chcesz innych rezultatów, trzeba zmienić sposób na taki, który działa.

Osoby, które decydują się na współpracę ze mną to świadome Kobiety, które mają dosyć spędzania wielu godzin na siłowni, jedzenia tylko i wyłącznie ekologicznych warzyw na parze oraz częstych wyrzutów sumienia kiedy pomyślą o czekoladzie. Czują, że nie chcą już poświęcać tradycyjnym metodom odchudzania tak wiele czasu, ale z drugiej strony chciałyby znaleźć sposób na ładną sylwetkę. TAK! To jest możliwe, żeby zrobić to w inny sposób, niż ten tradycyjny! Świat idzie do przodu, nie tylko w tworzeniu nowoczesnych technologii, ale także w psychologii. Szybko przekonasz się, że szkoda czasu na to co stare i nieefektywne! Odkąd odkryłam technikę uwalniania emocji, będę już zawsze powtarzać, że za tym  stoją blokady, które musimy z siebie wyrzucić, aby poczuć się dobrze w swoim ciele. Dieta i ćwiczenia to działania z zewnątrz, które często nie są wystarczające. Praca nad emocjami pozwoli cieszyć się piękną sylwetką NA ZAWSZE!

Sięgnij po nową wiedzę!

Facebook, Instagram, YouTube

Pobieram ebook już teraz!