Projekt Ty i Twoje ciało

Bo prawdziwa przemiana zaczyna się od
wewnątrz!

Beata Barczyńska

 

Jestem Beata i wspieram Kobiety, które chcą się poczuć dobrze w swoim ciele. Pokazuję na własnym przykładzie jak wybrać siebie, postawić swoje samopoczucie na pierwszym miejscu oraz ulepszyć relację z samą sobą.

Wspieram przy zmianie nawyków myślowych, które przekładają się na naszą relację z jedzeniem i sprawiają, że przestajemy się objadać, zajadać emocje i krytycznie oceniać swoją sylwetkę. 

Pokazuję jak działać z intencją miłości do siebie i swojego ciała, tak aby przestać hejtować siebie i swój wygląd. Jestem zwolenniczką pracy wewnętrznej zamiast ciągłego „ulepszania” i zmieniania siebie. 

Praca ze sobą i swoimi emocjami przynosi niesamowite efekty

Kiedy zainteresowałam się pracą ze sobą i swoimi emocjami byłam zachwycona jakie przynosi to efekty. Krok po kroku zmieniało się moje nastawienie do siebie,  przestałam być już taka krytyczna do mojej sylwetki oraz ulepszyła się moja relacja z jedzeniem (nareszcie!!)

Było to dla mnie tak niesamowite, że postanowiłam zacząć dzielić się swoim doświadczeniem tworząc nagrania, posty, wywiady z inspirującymi gośćmi, tak aby przekazać te informacje dalej.  

Marzę o tym, aby każda Kobieta zaczęła stawiać na siebie, zajęła się tym co czuje na co dzień, przestała ignorować swoje emocje i wreszcie poczuła się dobrze w swoim ciele!

Jestem autorką bloga „Projekt Ty i Twoje ciało” nagrywam video, piszę posty, prowadzę wywiady z inspirującymi gośćmi. Stworzyłam kursy „Jak poradzić sobie z jedzeniem emocjonalnym?” oraz „Jesteś piękna już teraz!”

 

Wiem, że każda z Nas jest piękna, ale nie każda się tak czuje… na szczęście można to zmienić dzięki pracy wewnętrznej!

Moja historia

Jak wygląda moja droga do Siebie?

Kiedyś „dbanie o siebie” rozumiałam jako dbanie o swój wygląd. Teraz widzę jak wiele masek nosiłam, żeby tylko ukryć to jak źle się czuję sama ze sobą. Makijażem, dietami, ćwiczeniami, wiecznym odchudzaniem próbowałam zmienić to jak bardzo byłam nieszczęśliwa. Czułam się dobrze TYLKO przez chwilę jak schudłam, a po chwili byłam śmiertelnie przerażona, że za chwilę moja sylwetka znów się zmieni… Kiedy przybierałam na wadzę czułam smutek, stres, złość i frustrację,  więc rozpoczynałam kolejną dietę, szukałam kolejnych zbawiennych ćwiczeń i umawiałam się do kosmetyczki, bo przecież o siebie trzeba dbać. I tak minęło 10 lat a ja stałam się mistrzynią w krytykowaniu siebie, skorzystałam już z możliwie każdej obecnej diety na rynku, unikałam węglowodanów, liczyłam kalorie w aplikacjach, stosowałam catering pudełkowy, ćwiczyłam w domu, na siłowni, biegałam. Wciąż zmieniały się moje jadłospisy, kolor paznokci, włosów i ubrania, a nie zmieniało się jedno… moje samopoczucie. Byłam załamana, sfrustrowana i opuchnięta.

Ciągle miałam wrażenie, że to ja robię coś nie tak albo nie daję z siebie wystarczająco dużo. Doprowadziło mnie to do jeszcze większej nienawiści do swojego ciała, problemów z jedzeniem emocjonalnym i sprawiło, że zaczęłam sabotować siebie jeszcze bardziej. Byłam zła, że inne Kobiety wyglądają lepiej. Zwiększałam ilość treningów, piłam więcej wody, brałam suplementy. Efekt? Moje ciało wciąż puchło jak na złość.  Pewnego dnia zrozumiałam, że to nie jest kwestia motywacji do ćwiczeń i silnej woli, dobrym sposobem nie było także unikanie ulubionego jedzenia. Kluczem do dobrego samopoczucia były emocje, które towarzyszą nam każdego dnia, a tak często je ignorujemy. I ja też je ignorowałam przez większość swojego życia, dlatego tak błądziłam…

Bardzo się cieszę, że zainteresował mnie rozwój osobisty, wreszcie zajęłam się sobą od wewnątrz i zrozumiałam, że nad relacją z jedzeniem też należy pracować. Tak samo jak nad związkiem, biznesem czy swoimi umiejętnościami, aby po prostu czuć się lepiej. Uwalnianie emocji poprzez metody takie jak: Praca z wewnętrznym dzieckiem, Reparenting, Emotional Freedom Technique były kluczowe, aby poczuć ulgę, przestać zajadać stres, złość, smutek, nudę. Jeżeli masz ochotę przyjrzeć się swojej sytuacji pod kątem emocji i zacząć z nimi pracować to zapraszam Cię na sesję na Skype!

Jak wygląda moja droga?

kursy, szkolenia, warsztaty

Cały czas odkrywam siebie na nowo i jestem w nieustannej podróży, która jest dla mnie bardzo ciekawa. Widzę jak zmieniam się każdego dnia i jaki to jest niesamowity proces, jak wreszcie jest mi lekko kiedy mogę powiedzieć, że kocham siebie. Rozwojem osobistym interesuje się od 10 lat, ale to rok 2016 okazał się dla mnie bardzo przełomowy i ważny, wtedy trafiłam na Magdalenę Szpilkę, która poprowadziła mnie na sesjach i pomogła mi w wielu trudnych sytuacjach w moim życiu. Jestem przekonana, że bez pomocy Magdy, nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem teraz. Za jej wsparcie i ogromną wiedzę popartą doświadczeniem jestem ogromnie wdzięczna. 

Efekty pracy z Magdaleną sprawiły, że miałam ochotę dalej poszerzać swoją świadomość, rozumieć więcej i odkrywać siebie. Emocje bardzo mnie fascynowały i postanowiłam dalej inwestować w siebie i swój rozwój. Wzięłam udział w różnych kursach, warsztatach i szkoleniach i wciąż czuję, że to jest moja droga, podczas której niesamowicie się zmieniam i rozwijam.

Bardzo dziękuję każdej cudownej Kobiecie za wsparcie, którą miałam okazję poznać na żywo lub online. Każda z Was wniosła do mojego życia coś bardzo ważnego, co sprawiło, że przybliżyłam się do siebie.

Z tego powodu pragnę bardzo podziękować wspaniałym Kobietom i mentorkom Magdalenie Szpilce, Bethany Webster, Justynie Pettce, Beacie Kiewisz, Annie Matuszewskiej, Annie Brzozowskiej, Agnieszce Maciąg, Ewelinie Stępnickiej.

 Bez Was nie byłoby mnie w takiej wersji jaka jestem teraz, a już na pewno nie byłoby tego bloga, który stał się moją ogromną pasją.

W tym miejscu chciałabym także podziękować Bartkowi Liberskiemu, z którym od czasu do czasu tworzę wspólne projekty.

 Dziękuję z całego serca <3 Czuję ogrom wdzięczności do tego jak wiele dobrych i wspierających osób mnie otacza <3 

 

Kursy, szkolenia

Bethany Webster, Healing the mother wound
Brittany Wattkins, Think and thin
Marcela Friel, Lose emotional and physical weight
Sara Wiseman, Overcoming Body Shame
Deepak Chopra, Reinventing the Body
Jesteś Cudem, Ewelina Stępnicka

Warsztaty

Warsztaty z Bethany Webster, Warszawa
Uwolnij swoje emocje A. Lowen, Jalla! Wrocław
Warsztaty TRE, Wrocław
Jak wsłuchać się w ciało i emocje, Magdalena Szpilka, Wrocław
Ustawienia Systemowe Wojtek Jarczewski, Wrocław
3-dniowe warsztaty Agnieszki Maciąg, Bielawa
Jesteś Cudem, Ewelina Stępnicka, Warszawa

Obserwuj mnie w social mediach 🙂

Facebook, Instagram, YouTube

Pobieram ebook już teraz!