Akademia Energii Miłości

 

to cudowna platforma subskrybcyjna wspierająca zmiany, których pragniesz dokonać w swoim życiu. Dzień po dniu przybliżając się do siebie tworzysz życie pełne miłości, spokoju i lekkości.

Co miesiąc nowy temat

każdego miesiąca nowe intencje, medytacje, afirmacje, ćwiczenia dotyczące ważnych tematów wspierających miłość do siebie

Regularna praktyka

Doskonale wiemy, że to wdrożenie wspierającyh nawyków i regularna praktyka zmienia nasze życie, dlatego pozostaniemy w kontakcie przez 5 miesięcy

Medytacje

Każdego miesiąca otrzymasz dostęp do wspierającej medytacji związanej z tematem 🙂

Zniżki i bonusy

Jako uczestniczka Akademii Energii Miłości otrzymasz zniżkę na kursy online 10% oraz 5% na pakiety sesji indywidualnych

Afirmacje

Słowa, uczucia, myśli to wszystko ma znaczenie co do siebie mówisz, dlatego zajmiemy się wspierającymi afirmacjami <3

Biblioteka

dostęp do nagrań video z medytacjami, procesami, z których możesz korzystać zawsze kiedy tylko potrzebujesz

O mnie

Hejt do siebie, niezadowolenie z siebie, ze swojego wyglądu, uzależnienia, częste choroby, brak wspierających relacji, poczucie niespełnienia w życiu sprawiły, że zaczęłam poszukiwać nowych rozwiązań.

Skupiając się na praktyce wewnętrznej zmieniłam tak wiele w każdej sferze w swoim życiu. Jestem wdzięczna Życiu za tak wiele lekcji, które regularnie mi dostarcza – dziś uwielbiam podchodzić do siebie z miłością i łagodnością.

Jestem autorką kursów online, wdzięcznika oraz Akademii Energii Miłości (AEM). Prowadzę sesje indywidualne online. Wszystko co tworzę robię z przestrzeni serca, aby wspierać nas dobrą energią

Jakie tematy będziemy poruszać w Akademii
Energii Miłości?

 

LUTY - Sukces w życiu

Dlaczego jedni mają życie pełne sukcesów a niektórzy wciąż się ze wszystkim zmagają? Jak sprawić, żebym doświadczała powodzenia w różnych sferach życia?

MARZEC - misja życia

Po co tu jestem? Do czego jestem stworzona? Każdy z nas jest tutaj po coś, Twoja Dusza Cię prowadzi 24/7 Czas zacząć się z nią komunikować i  odkrywać swój cel.

KWIECIEŃ - uwolnienie od lęku

Co zrobić, aby się od niego uwolnić? Jak sobie radzić z tym kiedy towarzyszy w moim życiu? Jak go akceptować skoro tak bardzo przeraża? Będziemy uwalniać się od lęku.

MAJ - zaufanie do prowadzenia

Skąd mieć tyle odwagi, aby ufać? Czy tylko poprzez trudne doświadczenia mogę je w sobie budować? Co pomaga, aby doświadczać więcej zaufania w życiu?

 

CZERWIEC - kobiecość

Jakie są moje naturalne moce jako Kobieta? Jak wykorzystać je do kreowania życia pełnego miłości i akceptacji?

 

OPINIE UCZESTNICZEK PIERWSZEGO SEMESTRU AKADEMII:

Akademia 1 semestr trwa luty - lipiec 2022

Dołącz już dziś i weź udział w kolejnych wspierającyh procesach przez 6 miesięcy! Będziemy działać z intencją miłości na różnych obszarach naszego życia!

Dołączam
Dlaczego warto dołączyć do Akademii Energii Miłości?

Zmiana wymaga czasu, nic się nie dzieje z wtorku na środę, dlatego stworzyłam alternatywę do kursów online, w którym przez pół roku jesteśmy w procesach. Otrzymujesz index gdzie możesz śledzić swoje postępy, odsłuchiwać medytacje, robić ćwiczenia i uczestniczyć w warsztatach. 

Akademia to duża ilość inspiracji na wiele tematów, możliwa jest regularna praktyka dzięki większej ilości czasu, której poświęcasz na dany temat. Materiały nie są przeładowane tak aby się nie zniechęcić do działania 🙂

Akademia umożliwia praktykę medytacji, samomiłości, stawiania siebie na pierwszym miejscu! <3

Oprócz tego jako Akademistka otrzymujesz zniżkę 5% na sesje indywidualne i 10% na kursy online 🙂 

Czy każdego miesiąca będzie nowy temat?

Tak! każdy miesiąc to nowe rozpoznania, afirmacje, medytacje i inspirujący warsztat dotyczący danego tematu. Wszystko po to, aby poszrzać naszą świadomość.

Co znajdę w bibliotece?

Biblioteka to takie miejsce gdzie znajdziesz gotowe materiały dostępne przez cały czas w Akademii Energii Miłości. Możesz korzystać z takich procesów jak „totalna akceptacja”, „nie jestem wystarczająco dobra”, „brakuje mi wsparcia, jestem w tym wszystkim sama”, „nie lubię swojego wyglądu” oraz inne materiały do pracy własnej.

Te materiały nie są do pobrania ale do odtwarzania na platformie możesz z nich korzystać dowoli 🙂

To takie dodatkowe miejsce z materiałami oprócz tych, które będą pojawiały się co miesiąc.

Czym się różni Akademia od kursu online?

Stworzyłam Akademię dla osób, które wiedzą, że pratyka samomiłości to proces, który wymaga czasu i regularnej praktyki.

Akademia jest idealną formą inspiracji dla wszystkich, zarówno dla osób, które brały już udział w moich kursach ale także dla zupełnie nowych.

Dla kogo jest stworzona Akademia?

Akademia Energii Miłości (AEM) jest dla Kobiet, które pragną od życia czegoś więcej. Czują, że chcą odzyskać swoją moc w wielu różnych obszarach swojego życia, chcą przejąć odpowiedzialność za siebie i żyć lekko. AEM jest dla wszystkich Kobiet, które chcą działać z intencją miłości w swoim życiu.

Czy można dołączyć na 1 miesiąc?

Można dołączyć na 1 miesiąc (lub 2,3,4), koszt jednego miesiąca to 222 zł – po tym czasie wygasa dostęp do materiałów.

Koszt Akademii na okres 6 miesięcy to 655zł