Akademia Energii Miłości

 

To program mentoringowy, dla Kobiet, które pragną Życia na własnych zasadach, zgodnie ze swoimi wartościami i które głęboko czują, że są tutaj aby przeżyć piękną przygodę pełną miłości, obfitości i lekkości.

Warsztaty rozwojowe

Co miesiąc spotykamy się na nowym warsztacie, który dodaje Ci mocy, przypomina o tym kim jesteś i pozwala wprowadzić nową jakość do Życia. Idziemy po więcej miłości, lekkości, obfitości.

To nie jest kolejny kurs

Akademia pomoże Ci, aby być wciąż być w energii miłości, po kursach często zapominamy, że praca wewnętrzna i praktyka muszą być kontynuowane, żeby mieć kolejne efekty, dlatego AEM to aż 6 miesięcy wspólnej pracy.

Wsparcie

Każdy z nas potrzebuje wsparcia, aby iść dalej, dlatego jestem tu po to, aby Ci pomóc iść do kolejnego kroku, oprócz tego cudowna energia grupy jest bardzo wspierająca.

Zniżki i bonusy

Jako uczestniczka Akademii Energii Miłości otrzymasz zniżkę 10% na kursy online ze oraz bonusy i niespodzianki 🙂

Afirmacje i intencje

Słowa, uczucia, myśli to wszystko ma znaczenie co do siebie mówisz, dlatego zajmiemy się wspierającymi afirmacjami <3

Biblioteka

Niezwykle wspierające medytacje, procesy i relaksacje, które dostępne są dla Ciebie zawsze kiedy tylko potrzebujesz

O mnie

Ogromna ilość wstydu, lęku i czarnych myśli sprawiły, że zaczęłam poszukiwać nowych rozwiązań, aby zacząć żyć inaczej. Najbardziej dumna jestem z uwolnienia się od objadania, wiecznego odchudzania i hejtu do siebie. 

Skupiając się na transformowaniu emocji i myśli zmieniłam tak wiele w każdej sferze w swoim życiu. Jestem wdzięczna Życiu za tak wiele lekcji, które regularnie mi dostarcza – dziś uwielbiam podchodzić do siebie z miłością i łagodnością.

Jestem autorką kursów online, wdzięcznika oraz Akademii Energii Miłości (AEM). Prowadzę sesje indywidualne online z Kobietami z różnych zakątków Świata. Wszystko co tworzę robię z przestrzeni serca, aby wspierać nas na ścieżce rozwoju.

Jakie tematy będziemy poruszać w Akademii
Energii Miłości?

 

WRZESIEŃ - Jak przestać oceniać siebie i innych?

Ludzie i świat są właściwi, czas zmienić podejście, aby Tobie żyło się lżej, bez pretensji, bez oceny, bez walki. Zaprosimy więcej kobiecej energii.

PAŹDZIERNIK - Jestem widziana

Jestem widziana w Życiu, w pracy, w projektach, w relacjach. Jak spojrzeć na siebie tak, aby widział mnie Świat?

LISTOPAD - dawanie i branie

Ciągle dajesz, pomagasz, jesteś dla innych i nie czujesz zwrotu? Potrafisz przyjmować? Czy łatwo dać Ci coś od serca bez oczekiwań zwrotu? Znajdziemy w tym balans.

GRUDZIEŃ - Jak wyjść z braku?

Często za mało i nie tak jak być powinno, czegoś mi brak, ale nie wiem czego – jak na co dzień zmienić te energie? Konkretne wskazówki do zmiany już teraz.

 

STYCZEŃ - Życie marzeń

Jak podążać za swoimi marzeniami ile medytować, a ile robić? Jak odczytywać znaki od Wszechświata, że to jest coś co warto by było robić?

 

LUTY - Wspólne procesy

Otwarta sesja mentoringowa oraz pytania i odpowiedzi 

 

OPINIE UCZESTNICZEK PIERWSZEGO SEMESTRU AKADEMII:

Możesz lubić także…

 • Promocja!

  Kursowarsztat basic – jak poradzić sobie z objadaniem i ulepszyć swoją relację z jedzeniem?

  897,00  650,00 

 SUPER BONUS w prezencie, dla Każdej Kobiety, która dołączy do AEM w tym semestrze 🙂

Nowy kurs online dostępny tylko w AEM w przed premierze 🙂 “transformuj swoje myśli i emocje” kurs będzie nam towarzyszył przez cały okres trwania semestru w Akademii 

 • Jak sobie radzić z trudnymi myślami i emocjami nawet jeśli masz wrażenie, że tego jest dużo?
 • Jak odczytywać znaki jak komunikuje się z Tobą Dusza poprzez emocje?
 • Jak skutecznie zmieniać swoje myśli i emocje, aby czuć lekkość? 
 • Jak przestać bać się emocji i tego co przychodzi podczas zmiany?
 • Kiedy afirmować, aby działało?
 • Transformujące medytacje 
 • Wskazówki krok po kroku co robić, aby zmienić emocje i myśli i czuć lekkość

Kochani, emocje były, są i będą i nie ma w tym nic złego, jeśli wiemy jak do nich podchodzić i z nimi współpracować. Ten kurs to podsumowanie moich ostatnich miesięcy pracy, gdzie Życie dało mi wiele różnych lekcji, dziś widzę jaki miały sens.  To wspólna praca, która pomoże Ci nauczyć się tej praktyki i wrócić do Twojej powera gdzie Ty zarządzasz swoimi emocjami i myślami.

To będzie wyzwanie, w którym przez 6 miesięcy Akademii będziemy korzystać z tych materiałów i skryptów, aby przetransformować myśli i emocje i zobaczyć zmiany na zewnątrz! 

Wartość kursu: 555 zł 

Akademia nowy semestr trwa wrzesień - marzec 2023

Dołącz już dziś i weź udział w kolejnych wspierającyh procesach przez 6 miesięcy! Będziemy działać z intencją miłości na różnych obszarach naszego życia!

Dołączam
Dlaczego warto dołączyć do Akademii Energii Miłości?

Ta edycja będzie wyjątkowa! Każda uczestniczka otrzyma dostęp do kursu “transformuj swoje myśli i emocje” i przez 6 miesięcy będziemy stawiać się do lekcji i brać za nie odpowiedzialność, oczywiście bez żadnej presji i wyścigów wszystko w przestrzeni miłości <3 chcę Ci pokazać, że nparawdę się da.

Akademia to wyjątkowa przestrzeń, którą stworzyłam po tym jak zobaczyłam jak po ukończeniu kursów potrzebujemy wsparcia, aby nie poszły na marne nowo poznane nawyki. Dlatego Akademia, która trwa 6 miesięcy i dotyczy różnych obszarów z Życia. Otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały do pracy.

Akademia to duża ilość inspiracji na wiele tematów, możliwa jest regularna praktyka dzięki większej ilości czasu, której poświęcasz na dany temat. Materiały nie są przeładowane tak aby się nie zniechęcić do działania 🙂

Akademia umożliwia praktykę medytacji, samomiłości, stawiania siebie na pierwszym miejscu! <3

Oprócz tego jako Akademistka otrzymujesz zniżkę 10% na kursy online (BFF, JPJT, Rozpuść samotność, relacja z jedzeniem), bierzesz udział w konkursach i otrzymujesz vouchery zniżkowe 🙂 

Dostęp do AEM jest na pół roku.

Czy każdego miesiąca będzie nowy warsztat na dany temat?

Tak! każdy miesiąc to nowy warsztat, ćwiczenia, procesy, inspiracje, wskazówki, odpowiedzi na pytania. Wszystko po to, aby poszrzać naszą świadomość i zwiększać ilość miłości i akceptacji w Życiu.

Do Twojej dyspozycji są także wartościowe materiały z poprzednich dwóch semestrów Akademii!

Następujące warsztaty z poprzednich semestrów są dla Ciebie do odtworzenia:
– wsparcie od przodków z rodu
– relacja z pieniędzmi
– ciało i jedzenie
– stawianie granic i komunikacja
–  jak stworzyć rok cudów?
– jak osiągać sukces?
– jaką mam misję w życiu?
– uwalnianie lęku
– zaufanie
– kobiecość

 

Co znajdę w bibliotece?

Biblioteka to takie miejsce gdzie znajdziesz gotowe materiały dostępne przez cały czas w Akademii Energii Miłości. Możesz korzystać z takich procesów jak “totalna akceptacja”, “nie jestem wystarczająco dobra”, “brakuje mi wsparcia, jestem w tym wszystkim sama”, “nie lubię swojego wyglądu” oraz inne materiały do pracy własnej.

To takie dodatkowe miejsce z materiałami oprócz tych, które będą pojawiały się co miesiąc.

Czym się różni Akademia od kursu online?

Stworzyłam Akademię dla osób, które wiedzą, że pratyka samomiłości to proces, który wymaga czasu i regularnej praktyki, trwa dłużej niż kurs online i dotyczy różnych obszarów w Życiu, aby wypełnić je miłością i akceptacją.

Akademia to obecnie jedyny program, który prowadzę na żywo i mogę Cię w nim wesprzeć.

 

Dla kogo jest Akademia a dla kogo nie?

Akademia Energii Miłości (AEM) jest dla Kobiet, które pragną od życia czegoś więcej. Czują, że chcą odzyskać swoją moc w wielu różnych obszarach swojego życia, chcą przejąć odpowiedzialność za siebie i żyć lekko. AEM jest dla wszystkich Kobiet, które chcą działać z intencją miłości w swoim życiu, być widziane, słyszane, doceniane.

Dla kogo nie jest Akademia?

Nie jest dla Kobiet, które nie chcą poświęcić czasu na swoją transformację, oczekują cudów z dnia na dzień i nie są ciekawe odkrywania siebie.

Kiedy zaczynamy i jaki jest koszt?

Kolejny semestr Akademii startuje 30 września 2022 i trwa do marca 2023 (6 waarsztatów na żywo odbędzie się w tym czasie)

Pół roku AEM to 755 zł (w tym kurs online o wartości 555zł)

Pół roku + sesja indywidualna (w tym kurs online) to 955 zł (wartość sesji 400zł)

1 miesiąc AEM to 333 zł (niedostępne w tym semestrze)

 

Płatność przelewem online, tradycyjnym lub Paypalem. Dane do przelewu są poniżej, w tytule wpisz proszę Akademia + adres email

Dane do przelewu krajowego:
Beata Barczyńska
mBank 76 1140 2004 0000 3702 8008 1205

Dane do przelewu międzynarodowego:
Beata Barczyńska
mbank PL 76 1140 2004 0000 3702 8008 1205
BIC/SWIFT BREXPLPWMBK