Przestań czekać aż się zmienisz

Jeśli czekasz na moment aż schudniesz, żeby poczuć się dobrze. To zapewniam Cię, że nie poczujesz się dobrze na długo, bo zaraz znajdziesz inny powód, który będzie Cię w Tobie zadręczał.

Jeśli czekasz na moment aż zabukujesz sobie termin u kosmetyczki, żeby poczuć się piękna. To nie będzie prawdziwe uczucie, tylko wykreowane na chwilę, więc nie poczujesz się atrakcyjnie i dobrze na stałe.

Jeśli czekasz na moment, aż zaakceptujesz siebie kiedy będziesz wyglądała tak jak sobie wymyśliłaś. To jesteś wciąż daleko od akceptacji i miłości do siebie i to może być dla Ciebie kolejne bolesne doświadczenie.

Jeśli mówisz sobie, że “kochasz siebie, ale szkoda, że jeszcze nie schudłaś” to znaczy, że wcale nie kochasz siebie, ale bardzo potrzebujesz miłości.

Jeśli czujesz się lepiej kiedy zamaskujesz się makijażem albo ubierzesz w markowe ciuchy, to tak naprawdę nie jesteś sobą i najprawdopodobniej nawet nie wiesz kim jesteś.

Jeżeli widzisz piękną Kobietę, która ma coś co Tobie się podoba to porównując się do niej tracisz cenną energię. W zamian za to usiądź ze swoją zazdrością i pozwól ją sobie odczuć w pełni, poczuć to co kłuję Cię w środku od czasu do czasu bardzo wyraźnie. Pobądź wreszcie ze sobą i przestań siebie ignorować.
Powiesz mi, że nie masz czasu? A ja odpowiem, że tym bardziej potrzebujesz poświęcić go sobie, bo jeśli nie masz go dla siebie to nie szanujesz siebie, a to już idealna droga do tego, żeby czuć się źle w swoim ciele.

Dobre samopoczucie to nie jest kwestia wyglądu, wagi, ubrań itp. Gdyby tak było każda atrakcyjna Kobieta byłaby przeszczęśliwa, a tak nie jest.

Moja droga, jeśli to czytasz, a zmagasz się z akceptacją siebie i czujesz się gorsza porównując się do innych to już czas najwyższy zacząć stawiać na siebie ❤️