Długo zajęło mi racjonalne podejście do diety. Poprzez katowanie się na siłowni, zwiększanie ilości treningów, ważenie produktów, korzystanie z aplikacji liczących kalorie po abonamenty diet, książki, jadłospisy od dietetyków. Wciąż byłam niezadowolona z efektów, bo nie były one długotrwałe i czułam się bardzo nieszczęśliwa. Wpadałam w poczucie winy, że mi nie wychodzi i nienawidziłam swojego wyglądu jeszcze bardziej, ale wiedziałam, że powód musi być inny. Wiedziałam, że skoro innym udaje się jeść intuicyjnie to na pewno jest na to sposób.
Wtedy stwierdziłam, że nie ma sensu robić ciągle tego samego i oczekiwać innych rezultatów, jeżeli restrykcje nie działają tzn, że powód leży gdzieś głębiej. Zaczęłam pracować nad emocjami, które towarzyszą nam każdego dnia i które notorycznie ignorujemy.

Przeszłam długą drogę, w której zauważyłam, że diety, fit przekąski, pozwalanie sobie na jedzenie czegos co lubimy raz w tygodniu i treningi nie zawsze są efektywne, a często powodują frustracje i załamanie. Kiedy udało mi się trwale uzyskać zadowalające efekty w postaci zgrabnej sylwetki bez diety i ćwiczeń, ale dając upust emocjom to postanowiłam wspierać Kobiety w tym procesie i pomagać im w uwalnianiu emocji, które są kluczem do rozwiązania tego problemu.

Po lewej zdjęcie z grudnia 2018 (jedzenie intuicyjne od 2 lat) i bardzo dobre samopoczucie po prawej opuchnięte, zestresowane dlugimi dietami ciało (2012 r.) i kiepskie zdrowie mentalne.

Jeżeli jesteś zmęczona dietami, ćwiczeniami i masz ochotę zmienić swoje samopoczucie i wygląd to zapraszam do kontaktu ?

#rozwojosobisty #pracanadsobą #jedzenieemocjonalne #zyciebezdiety#miloscdosiebie #trenerrozwoju #zajadaniestresu #zajadanieemocji #stres#objadaniesię #pracawewnetrzna #rozwoj #sukces #motywacja #akceptacja#inspiracja #akceptowaniesiebie #wolnoscemocjonalna #eft #opukiwanie#akceptowanieemocji #fitness #odchudzaniebezdiety #zdrowarelacja#zdrowarelacjazjedzeniem #bezrestrykcji #jedzenie