Odzywajmy się do siebie tak jak do najlepszej koleżanki. Bądź dla siebie najcudowniejsza, najwspanialsza, najlepsza. Kiedy coś Ci nie wychodzi bądź dla siebie jeszcze bardziej kochana. Powiedz sobie “Spokojnie, widzę, że bardzo się starasz, to jest okej jeżeli Ci nie wychodzi” i doceń siebie za to co robisz zamiast katować się, że popelniłaś błąd. Błędy są wpisane w nasz rozwój, inaczej nie wiedzielibyśmy którędy iść.
Pamiętaj jeżeli Ty nie będziesz tego robić to nikt dla Ciebie taki nie będzie. Dbanie o siebie w ten sposób jest kluczowe, bo chodzenie do kosmetyczki i fryzjera to za mało, żeby poczuć się dobrze na co dzień.

Polecam praktykowac nie tylko czytac ?

Ściskam ❤

#rozwojosobisty #pracanadsobą #jedzenieemocjonalne #zyciebezdiety#miloscdosiebie #trenerrozwoju #zajadaniestresu #zajadanieemocji #stres#objadaniesię #pracawewnetrzna #rozwoj #sukces #motywacja #akceptacja#inspiracja #akceptowaniesiebie #wolnoscemocjonalna #eft #opukiwanie#akceptowanieemocji #fitness #odchudzaniebezdiety #zdrowarelacja#zdrowarelacjazjedzeniem #bezrestrykcji #jedzenie